[]

Su laptop hakkindaki dusunceniz?

5-6 senede bir Toshiba laptop alip kullanan bir insanim normalde. Emektar Toshiba mevta olunca acil is icin ihtiyac oldugundan ve corona nedeniyle magazalar, stoklar sinirli oldugundan karsima cikan su laptopu aldim fazla arastirip, dusunmeden. Bilgisayari ofis, youtube, film icin kullanan duz adamim gerci. Fiyat performans nasil idare eder mi? Is isten gecti gerci ama Soyle alsaydin, su ozellik olsaydi falan olumlu olumsuz dusuncelerinizi alayim. Tesekkurler. www.argos.co.uk
 
selamlar, bu pc ile ilgili iki konu var.

1) Sizin anlattığınız bütün ihtiyaçları karşılar. (Excel'de rapor hazırlama, Netflix'te film izleme, Zoom'da görüşme yapma vb.)
2) Ne yazık ki bu fiyata daha iyi donanımlar elde edilebilir.
  • makarnavodka  (31.03.20 23:09:58) 
İnternetten 1080p izlerken ısınmıyorsa seektir et.


  • ycm  (31.03.20 23:34:56) 
fiyat performansı iyi. full hd almışsınız en önemlisi bu. bu fiyata bu civarda şeyler alınırdı en fazla işlemcisi daha yeni nesil bir şey olur du o da çok önemli değil.


  • surprise  (01.04.20 00:15:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.