[]

Sokaktaki kedi ve köpeklere hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Memnun kaldığınız mamaları ve aldığınız siteleri önerebilir mısınız?


Teşekkürler

 
kediler için enjoy. gittigidiyor, n11 nerede ucuz ise onu alıyorum, severek yiyorlar. temizmama dan bonacibo ciğerli yaş mama alıyorum. önceleri temizmama dan mito alıyordum, çok tuzlu bu yüzden çok zararlı diye artık almıyorum.

ek: ayrıca acil durumlarda mahalledeki petshop tan da enjoy ya da karışık mamaları 1 kiloluk paketlerde alıyorum.
  • surprise  (31.03.20 22:53:19 ~ 22:54:32) 
Bonocibo kopekler Içın,kediler icin de micho aliyorum.Enjoy aldım ama alışkın olduğu mama micho olduğu için yemeyi reddettiler.


  • zeyna  (01.04.20 02:34:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.