[]

dedemin e-devlet şifresini

nasıl alabiliriz?

155'mi aramamız gerekiyor? bana verirler mi?


 
Şimdi durum ne olur bilemiyorum ama vekalet için noter onayı lazım diğer türlü sadece kendisi gidip alabiliyor. Zamanında anneannem için uğraşmıştım da bayağı yürüyemiyordu çünkü. Sonuçta taksi tutup götürdük kadını, öyle aldık şifreyi.


  • superfluid  (31.03.20 11:48:57) 
banka hesabı varsa (emekli maaşı için bile olur) edevlete internet bankacılığı üzerinden giriş yapılabilir. çok ilginç bir banka değilse internet şifresi için şubeye gitmeye gerek yok.


  • sutlu nescafe  (31.03.20 11:55:46) 
155 mi? Neden 155?

Sana vermezler. Vekalet olması lazım. PTT'den alınacak. Dedenize ait bir banka hesabı var ise internet bankacılığı aracılığıyla da e-devlet'e giriş yapabilirsiniz.
  • himmet dayi  (31.03.20 11:56:37) 
"Bu işlemi yapabilmek için şubenize başvurarak elektronik bankacılık sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir."

uyarısı alıyorum.
  • spackinq  (31.03.20 12:18:23) 
ziraat bankası mı?


  • sutlu nescafe  (31.03.20 12:26:49) 
evet


  • spackinq  (31.03.20 12:30:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.