[]

Steroid kullanımı

Kadında uzun süreli kullanımda ne gibi etkileri olabilir? Ses kalınlaşması, kıllanma gibi şeyler duydum. Başka?
 
Ses kalınlaşır vücut kılı artar klitoris büyür penis formuna dönüşmeye başlar regl döngüsü biter memede yağ dokusu kaybı olur vs, bunların bir kısmının geri dönüşü yoktur; kadından erkeğe doğru bir geçiş gibi düşünebilirsin bunu teknik olarak.


  • angelus  (26.03.20 17:20:53) 
doktordan tavsiye almanız daha iyi olur burada yazılanlar eğer varsa mevcut tedavinizi etkilemesin. Ancak dışarıdan spor sonrası gelişim için ise yine doktora danışmadan kullanmayın. Bir çok sporcu doktoru mevcut.


  • EXXE01  (26.03.20 17:38:48) 
Klitoriste büyüme, yüz kemiklerinde belirginleşme.


  • filipis  (26.03.20 20:16:48) 
eğer egzersiz yaparsan güzel omuz,kol,bacak kası olur.


  • orpheus  (26.03.20 20:51:00) 
oykubasar diye aratıp sonuçları görebilirsin. 18+ mide bulantısı yaratabilir.


  • goodz  (26.03.20 21:11:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.