[]

youtubedan video kaldırma

Gezi döneminde yurtdışındaydım, pankar açanlar arasında göründüğüm bir video youtube yüklenmiş ve paylaşılmaya başlanmış. Nasıl kaldırtırım? Tam da güvenlik soruşturmam varken, biri facebookta paylaşmaya başlamış. Güvenlik soruşturmam olmasa ilgilenmezdim ama önemli.
 
sosyal medya ajanslarindan biriyle iletisime gec,


  • mayeskuel  (26.03.20 15:00:36) 
Youtubeda yayinlayan kisiye mesaj atamiyordum. Rapor ettim, mahkeme karari gerekli diyor, dogru mu?


  • banacevaplazım  (26.03.20 15:46:54) 
bildigim kadariyla tc mahkemelerinin borusu youtube'a otmuyor. bu yuzdendir ki devlet videolari sildirmektense direkt youtube'u kapatiyor.


  • mayeskuel  (26.03.20 17:08:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.