[]

2014 model bir cla almayi dusunuyorum. onun yerine bunu al diyebileceginiz?

neler var. en azindan fikir vermis olur, tesekkurler.

200bintl'nin cok ustune cikmayi dusunmuyorum. 140k-210k arasi butce


 
kriz var işler durdu yakında millet araba vb vs elden çıkaracak. 2-3 ay beklemeni öneririm.


  • KaraSakall  (26.03.20 13:31:12) 
1.5 act golf, bmw 316i seçenek çok. c180 bakabilirsin ama 30 40bin daha çıkabilirsen.


  • mikahakkinen  (26.03.20 13:53:19) 
Sebo,

Parayi cope atiyorsun. Zengin bir kuzey ulkesinde yasiyorum. Burda multimilyoner adamlar Honda'ya, Toyota'ya biniyor. Ayrica su donemde kesin gerekli olmayan harcama yapmak icin muneccim olmak gerek.
  • dumbest_man_alive  (26.03.20 15:33:55) 
şu dönemde arabaya bu para basılmaz. hiç bir dönemde arabaya o para basılmaz. trilyoner olsam yine 60 70 binlik araç alır basar gaza giderim. arabaya verilen paraya acıyorum. karavan hariç.


  • Tears of Devil  (26.03.20 15:44:44) 
su "multimilyoner adamlar Honda'ya, Toyota'ya biniyor" ne bitmez geyiktir ya...evet boyle adamlar tek tuk de olsa var iste arada gastelere haber olur, yok efendim ikea'nin sahibi 20 senelik volvo ile gezermis, yok kralice elizabeth'in araci 15 senelik land rover imis. hep ayni terane.

trilyoner olup dandik arabaya binen adam icin iki olasilik var:
1- inanilmaz cimridir, varyemezdir, delidir, araca para vermez. bu dusuk bir olasilik,
2- zaten her turlu araca sahip olmustur, almistir satmistir arac olayini kapatmistir, kendine tekne yaptirmis onla geziyordur, helikopteri vardir, ucagi vardir vs.

soruna gelince, bende su anda kimseye arac almayi tavsiye etmem, beklemek lazim. paraya saglik icin ihtiyacin olabilir.
  • cooperr  (27.03.20 08:08:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.