[]

Korona virüs sebebiyle düğün iptal etmek

selam millet. 29 haziranda düğün yapmayı düşünen bir arkadaşım var. nikah tarihine kadar ayarladı. eşyaları taksitle satın aldı ve bu virüs yüzünden ne yapacağını bilemiyor. sizce haziranın ortasına kadar bu virüs geçer mi? yoksa en iyisi ertelemek mi olur lütfen görüş belirtir misiniz?
 
daha 3 ay var. ben biraz daha beklerdim.

bizim de temmuzda var beklemedeyiz.
  • ozdek  (26.03.20 12:38:43) 
üni sınavı az önce temmuz sonuna ertelendi demek ki hala risk olabileceği ön görülebiliniyor.


  • anarsika  (26.03.20 13:40:15) 
bence düğün yapılır ama durumu bahane edip gelmek istemeyenler olur.


  • nuisance  (26.03.20 14:05:50 ~ 14:06:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.