[]

Siyah maske

m.n11.com


Cool duruyor,bu maske işe yarar mı? Eczanede var bizim.

 
açıklama kısmında şükür ki yazmışlar.

---alıntı---
"VİRÜSLERDEN KORUNMAK İÇİN SADECE MASKE YETERLİ DEĞİLDİR

MASKE BİR HAVA FİLİTRESİ DEĞİLDİR.

MASKENİN AMACI VİRÜSLERİN ASIL BULAŞMA NEDENİ OLAN DOKUNDUĞUMUZ YERLERİN BARINDIRDIĞI BAKTERİ VE VİRÜSLERİ ELLERİMİZİ YIKAMADAN AĞZIMIZA VE BURNUMUZA GÖTÜREREK BULAŞMAYI ENGELLEMEKTİR."
---alıntı---
yani elimi ağzıma götürmeden duramıyorum bunun için araya bir şey girmesi lazım diyoran al.

yoksa bu maskeler sandığın korunma görevini vermiyor yeterli mikrona kadar partikülleri engelleyemediği için.
  • AlsterWasser  (26.03.20 11:46:55 ~ 11:52:21) 
hayır tabiki. normal maskenin üstüne takacaksanız bilemem.
normal dediğim tıbbi maske. onların içinde eritilmiş plastik lifleri var. doku(ma) çok daha farklı.
kumaşla bezle olsaydı maske sıkıntısı çekmezdi hiç bir ülke.
  • jimjim  (26.03.20 11:47:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.