[]

Fiyat / Performans Plakçalar Tavsiyesi

Selamlar Romalı kardeşlerim.
memleket yangın yeriyken saçma sapan bir soruyla karşınızdayım. Uzun zamandır bir plakçalar almak istiyorum. Araştırıyorum okuyorum ama henüz hiçbir şey bilmediğimden sanırım bir türlü cesaret edip alamadım. Bir sorayım dedim.

Elimde 2 adet bowers & wilkins m1 var. İsteğim bunları bağlayabileceğim, dnr daki oyuncaklar gibi olmayan ama high end olup belimizi de bükmeyecek bir plakçalar.

Yerim dar olduğu için ekstra bir sürü zerzavat gerektirmeyen, kendinden amfili modelleri düşündüm ama mantıklı olur mu bilemedim. Hoparlörleri doğrudan bağlayabildiğim senaryo mümkün mü ondan da emin değilim ama olursa şahane olur.

Ion falan görüyorum alınabilir aletler midir acaba?

Nelere dikkat etmem lazım? Marka model ve genel olarak konuyla ilgili tavsiyeniz olur mu?

İğne falan olayları da önemliymiş. Hiç anlayamadım o konuyu da. Nelere dikkat etmeliyim?

Bütçe söylemeden zor tabi bu işler ama dediğim gibi bir başlangıç gibi düşünüp "ulan bana göre değilmiş" dediğimde çok da üzülmek istemiyorum. Girişi yapıp ayağımı suya soktuktan sonra zamanla öğrenip değiştirebilirim sistemi diye düşünüyorum. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim şimdiden.
kendinize dikkat edin.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.