[]

Müdür ve direktöre teşekkür cevabi

İki ay oldu bir işe başladım.
Yoğun çalıştık

Müdür direktör CC de nasıl atmış tesskur etmiş.

Direktör de teşekkür etmiş

Şimdi cevap vermek mi lazım ne demek uygun olur.

 
ne sormak istediğinizi anlamadım. müdür ve direktör mailin CC'sinde direktörde size mail atmış ve mailde teşekkür mü etmiş?

Kim kime nasıl atmış anlamadım ama aynı üslüp ile ben teşekkürederim yada rica ederim tarzı kısa bir yanıt verebilirsiniz, kibarlık olur.
  • morcivert  (26.03.20 00:35:31) 
Müdür önce bize teşekkür etmis direktör CC de iken

Sonra da direktör cevap dönüp teşekkür etmiş

Şimdi cevap zamani
  • boomboom  (26.03.20 00:38:09) 
Bireysel olarak kisiye tesekkur etmislerse donulur ama bir takim isiyse ya takim lideri doner ya da donulmez.


  • somethinginthewayshemoves  (26.03.20 03:02:49) 
üst yönetimden gelen teşekkür maillerine dönülmez.


  • kenarortay  (26.03.20 11:34:30 ~ 11:34:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.