[]

Birinin arkasından konuşmak

Yapıyor musunuz bunu? İnanılmaz büyük bir ahlaksızlık. Biri benim yanımda başkasının arkasından atınca kendisinden soğuyorum. Sizde nasıl durumlar?
 
Herkes herkesin arkasından konuşur. Önemli olan ne konuştuğu ve nasıl konuştuğu.


  • japon balığı  (25.03.20 23:16:36) 
Söz konusu muhabbeti edenlerin ortak tanıdığı bir kişi hakkında o kişi orada bulunmadığı halde kötü konuşmaktan bahsediyorum.


  • Eksiduyuruhesabim  (25.03.20 23:20:50) 
Hakaret olmadığı sürece ve aşırıya kaçmadıkça umursamıyorum. Ama sürekli başkası hakkında kötü konuşan insanlardan uzak durmak lazım. Genelde toksik insanlar oluyorlar çünkü.


  • maxim gorki  (25.03.20 23:29:00) 
Başkası hakkında laf getiren başkasına laf götürür diyerek mesafeli oluyorum ama bu konular alış veriş gibidir malum . Dinleyen olmazsa söyleyen de olmuyor.


  • Erva  (25.03.20 23:41:04) 
Feci yaparım. Üf... verir veriştiririm. Ana bacı söverim. Böylede şerefsizim, oh.


  • Tears of Devil  (25.03.20 23:51:52) 
Konuşurum ama suratına da söylerim ne konuştuğumu.


  • komando kani var bende  (26.03.20 00:14:11) 
ardından konuştuğun avluna gelir, avluna gelir ise aklına gelir, aklına gelir ise saklına gelir, saklına gelene her şeyin ayan beyandır. işin özü insan olmaktır, İnsan olmanın düsturu dürüstlükten geçer.


  • galaksi yolcusu  (26.03.20 01:26:38) 
evet yapıyorum. çok severim. hele karşımdaki de yapıyorsa tadından yenmez. tek başına yapınca güzel olmuyor. çok rahatlatıyor


  • dafuq  (26.03.20 14:53:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.