[]

Telekom aktivasyonu yapamıyor mu?

Merhabalar,

10 gün kadar önce evde internet için başvurdum. Bir sürü prosedür sonunda dün saha ekibi geldi.

bu arada binada fiber var, o sarı kablo daireye gelmiyor sadece.

kablo ekibini ayarlayacağını, o ekibin randevu benden randevu alacağını söyledi gelen kişi. bu işin ücretsiz olacağını da söyledi.

24 saat oldu, sahadaki arkadaşın numarasına da erişilemiyor, olay sahada olduğu için 440375 yardımcı da olamıyor. kaldık böyle arafta.

bunun bir çözümü yok mu? tamamen sahadaki adamın insafına mı kaldık? böyle bir şey olabilir mi?

ps.Kadıköy/istanbul.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.