[]

Vücut sıcaklığını ölçen Android uygulaması

Amazon store ile Google play store'da buldum. Ama emin olamadım, kullanıp deneyen oldu mu?
 
-troll mod on-
elbette işe yarıyor, ama doğru ölçüm için rektal ölçüm şart
-troll mod off-

market açıklamasının en altında vs bir yerde yazar mutlaka "prank" yani "şaka amaçlıdır" diye yazar.
  • masseter  (24.03.20 23:13:20 ~ 23:15:08) 
@archi siz niye denemediniz ?


  • fezagezgini  (24.03.20 23:21:22 ~ 23:21:38) 
Sahte.

Komünizm butonu falan var ama. Onlar gerçek.
  • ryhmer  (24.03.20 23:24:30) 
benim aklıma yeni nesil akıllı saatler ve sadece sporcular için üretilmiş pahalı saatler geldi ama öyle bişey değilmiş :)


  • hem şişko hem deli  (24.03.20 23:28:51) 
uygulamalık bişey yok olay sensör ile alakalı. telefonunda öyle bir sensor yoksa neyi ölçeceksin ? sana telefonun içindeki genel amaçlı ısıyı verir.

sensor olsaydı bile parmaktan-elden yapılan ölçüm gene yetersiz kalırdı.
  • orpheus  (25.03.20 00:33:34) 
7-8 yıl öncesinde sensörle yapılabildiğini günümüzde belki ek donanıma ihtiyaç kalmadan yapılabileceğini düşündüm. İlgilenen olursa kaynaklar;
Boulos, M. N. K., Wheeler, S., Tavares, C., & Jones, R. (2011). How smartphones are changing the face of mobile and participatory healthcare: an overview, with example from eCAALYX. Biomedical engineering online, 10(1), 24.
Tsai, Hwai Sian, and Suk Kuen Wong. "Cell phone app for coupling a cell phone to a basal body temperature thermometer for predicting ovulation." U.S. Patent Application No. 13/303,663.
  • architectfrank  (25.03.20 10:43:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.