en basit zararsız reçetesiz antidepresan?

bu ara herşeye sinirleniyorum ve tekrardan normalleşmek için 1-2 aylığına bi antidepresan kullanmak istiyorum. doktora gitmeden almamak lazım ama benim durumumda olanlar ne kulanıyor genelde ? bilen yazabilir mi?

doktora git.

ilk olarak antidepresanlar iki günde seni iyi hissettirmez. etki göstermesi 2 ile 4 haftayı bulur. sinirin neden kaynaklandığına da bakmak gerekir bir kaygı sonucu mu yoksa belki de sadece şeker hastası olabilirsin ? benim aklıma gelmeyen onlarca sebep daha olabilir.

antidepresanlar her insanda aynı etkiyi göstermiyor. yani birine iyi gelen sende etkili olmayabilir.

mhrs üzerinden genel psikiyatri randevusu al, sigortan varsa ücretsiz olacak. yoksa da hastanede cüzi bir ücret alacaklar. bir uzmandan faydalanmış olacaksın ve uğraşmana değer.
  • orpheus  (24.03.20 18:51:09 ~ 18:52:59)
papatya çayı, kedi otu

  • senolll  (24.03.20 18:51:24)
katmer, antep katmeri <3
hafif ısıtıp tercihen kavaltıda yiyince pamuk gibi oluyorsun, sinir stres kalmıyor, hayatı çok sevmeye başlıyorsun. ciddiyim, dene.

  • pati  (24.03.20 19:00:37)
ben 7-8 değişik antidepresan kullandım, en az yarısı 1-2 günde etki etki.
doktor bile ilaçları değiştirerek sana uygun ilacı deneme yanılma ile bulabiliyor.

  • aslindasorunumpsikolojik  (24.03.20 20:07:20)
ofkeyi atmak icin spor :) az once bi arkadasa da onerdim.

antidepresan kullaniyorum, ilacimi aliyorum, sporumu yapiyorum. ve size spor oneriyorum. uzerinizdeki enerjiyi sporla atabilirsiniz.

www.youtube.com
  • damba  (24.03.20 20:42:09)