[]

The Sims 4

Selam ahali
Karantina sebebiyle zaman öldürmek için sims 4 indirmeye karar verdim. sabahtan beri güç bela oyunu indirip açtım. ek paketlerin hepsi mevcut gözüküyor ama ek paketlere tıkladığımda internete bağlan ya da stay offline seçeneği çıkıyor bağlan deyip açmaya çalıştığımda origin has been closed uyarısı veriyor. en son sims 1 oynamış şahsıma bilal'e anlatır gibi ne yapmam gerektiğini anlatır mısınız? 
fitgirl diye aratıp oradan indirir misin?
yanında detaylı açıklamaları da geliyor.

  • ozdek  (24.03.20 17:56:06) 
Merhaba. Eğer oyun lisanslı değilse internete bağlandığınız anda aldığınız uyarı karşınıza çıkıyor. Oyunu indirdikten sonra Interneti kapayıp crack yapmanız lazımdı sanırım. Ben the Sims 2 zamanında bu şekilde çözmüştüm sorunu


  • Sakinolmamlazim  (24.03.20 18:30:03) 
Ben de günlerdir Sims 4 oynuyorum sıkıntıdan. Lisanlı değil o yüzden öyle oluyor. Ama ek paketlere tıklamanıza gerek yok zaten. Ek paketlerin içeriği oyunu oynamaya başladığınızda hikaye ve içerik olarak yüklenmiş oluyor. Bir şey yapmanıza gerek yok yani, ana ekranda böyle görülüyorsa paketler sağdaki yerden direkt başlayın.
i.hizliresim.com

  • zetsuboushita  (24.03.20 19:47:15 ~ 19:50:47) 
Simarhcitect'ten yükledim 2 gün önce, kurulumu bile yok sıkıntnısız çalışıyor tüm paketleriyle. All in one portable diye bakarsan çıkıyor.


  • mirafiori  (24.03.20 20:42:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.