[]

Boğaz ağrısı ve mide bulantısı, korona

Merhaba. Beş altı gündür boğazım hafif ağrıyor. Hafif bir mide bulantısı yaşadım ve istifra ettim. Yaşım genç, on gündür evden çıkmadım, risk grubunda değilim ve bir hastalığım yok. Şunu sormak istiyorum. Pastil ve parol almayı düşünüyorum. Fakat bende bu virüs varsa etkisi ne olur? İlaç almadan bekleyip gerçekten varsa ciddi belirtilerini görmek mi yoksa ilaç almak mı? Saçma oldu ama her isteyene test yapmıyorlar sonuçta, endişeliyim o yüzden. Teşekkürler.
 
Soğuk algınlığıdır midene ve boğazına iyi gelecek şeyler uygulayabilirsin. İlaç konusunda bir şey diyemem ama geçen hafta benim de boğaz ağrısı burun akıntısı gibi şikayetlerim oldu, ilaç kullanmadan geçmedi.


  • bitse de gitsek  (24.03.20 00:51:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.