[]

mevcut youtube kanalını adsense hesabı ile ilişkilendirme

selamlar,

youtube'de belli bir saat ve izlenmeyi yakaladım. para kazanmayı aktif etmek istedim ve google adsense hesabının eksik oldugunu gördüm. ( var sanıyordum ) ilgili gmail hesabı ile kaydoldum ve "AdSense hesabınız oluşturuluyor veya bağlanıyor. Bu işlem birkaç saat sürebilir" gibi bir uyarı aldım. ilgili gmail adresi ile google adsense hesabına girdiğimde gözüken müşteri kimlik numarası ile kanal-gelişmiş kısmındaki müşteri numarası birbirini tutmuyordu. ben de oradaki numarayı kaldırdım ve bir daha ekle gibi bir secenek de gelmedi.

kısacası bazı hatalar yapmıs olabilirim. nasıl bir doğru yol izleyebilirim.
şimdiden teşekkürler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.