[]

Udemy'den Dil Öğrenmek

Udemy hakkında çok bilgim yok. Burdaki kurslar sayesinde yabancı dil öğrenebilmiş olan var mı? Öğrendiyseniz hangi kursu sayesinde?

Hangi dil olduğunun çok da bir önemi yok. Çince de olur Lehçe de. Yeter ki şu dönemde ilgilenebileceğim, faydalı bir aktivite olsun.


 
Ben Japonca öğrenmek için kurs almıştım. Japonca zaten zor bir dil ama giriş seviyesi için yeterli bilgileri veriyordu kurs. Alfabelerini öğrenmiştim daha sonrası için yine eğitimler vardı ama zor olacağı için orada bırakıp normal kursa gitmeye karar vermiştim.


  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (23.03.20 10:55:18) 
lingoni de fransızca ve almanca var, ve gerçekten çok çok faydalı bir site. 7gün ücretsiz deneme hakkı var, her videodan sonra da egzersizler, testler, quizler vs. videolar youtube da ücretsiz olarak da var.


  • mehmed resad  (23.03.20 12:17:11) 
Bende bu hafta başlıyorum umarım faydası oluur.


  • shippo  (27.03.20 10:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.