[]

Bu durumda endişelenecek bir şey var mı?

Sizden hoşlandığını söyleyen ve hayır demenize rağmen sizi sürekli rahatsız ederek taciz eden biri var. Bu kişiyi whatsappta engelliyorsunuz (zaten en başta engellemiştiniz) ve bu kişinin olduğu ortamlarla tüm bağlantınızı kesiyorsunuz. O da biri vasıtasıyla ''ben de onu engelliyorum, artık onu rahatsız etmeyeceğim, bu benim için sondu'' diyor. Gerçekten de engellemiş. Ama üç dört ay sonra engeli tekrar açtığını görüyorsunuz (profil resmi vs). Çevrenizdekiler bunun size bir sinyal olduğu görüşünde ve dikkatli ol diyorlar. Sizce endişelenmeyi gerektiren bir durum mu bu? Öylesine yapılmış bir hareket olma olasılığı kaç?
 
Öylesine de olabilir de, siz onu engellemişken nasıl iletişime geçebilir ki zaten? Yani endişelenecek durum nedir orayı anlayamadım.


  • zwiegesprach  (22.03.20 14:02:31) 
buna niyet edince başka yerlerden iletişime geçmeye çalışıyor. engellenince fake hesaplar açıyor.


  • mor şapkalı kadın  (22.03.20 14:03:55) 
Anladım, o zaman öylesine olmayabilir ya sanki. Sürekli engellemekten başka çare yok gibi sanki.


  • zwiegesprach  (22.03.20 14:09:32) 
Muhtemelen kontrol ediyor sadece bir ses sinyal vs çıkacak mı diye.
Ellesmeyin

  • kisa  (22.03.20 14:30:19) 
Tepkisizliğinizi koruyun.


  • pearson  (22.03.20 15:09:19) 
Siz adamı engellediyseniz engeli kaldırdığını nasıl anladınız?


  • maxim gorki  (22.03.20 22:42:20) 
Gorki, sanırım "profil resminin geri gelmesinden"


  • Avoiding The Puddle  (23.03.20 18:27:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.