[]

Bir kadın, eşinin aldattığını nasıl anlar?

Teşekkürler
Edit: evimi 23 günlük lohusa iken ölümle tehdit ve alıkoyma sebebi ile polisle terkettim. Eşim hem hamileliğimi hem lohusalığımı zehir etti. Gittim bir kere dön demedi. 9 aydır bir kere evladımın eksiği var mı demedi. Merak ettim sadece acaba karaktersizliğinden mi bitti sadece yoksa benim saflığımdan mı diye. Buradaki cevaplarla hareket etmeyeceğim zaten olan oldu bizim için. Merakımdan soruyorum.. 
Merhaba,
Yapmayın etmeyin. Canınızı sıkan bir şey varsa acemi dedektif gibi peşinde koşmayın her şekilde üzülürsünüz.

 • kisa  (22.03.20 00:54:46) 
sorabilirsin, "nerde kim görmüş, söyle bana kim görmüş" diyorsa aldatıyordur.


 • orpheus  (22.03.20 01:01:33) 
ne kadar şüphelisin? telefonuna bakmak muhtemelen en isabetli yol ama emin olup kanıt bulmaya ihtiyacın olduğunda geçerli bu. aldattığını düşündüren şeyler nedir?


 • Bruce  (22.03.20 01:03:37 ~ 01:12:10) 
Benim arkadaşım çiçeksepetinden anlamıştı.


 • tolgan  (22.03.20 01:04:50) 
9 aylık bebek annesisiniz. Hormonlar, izole yaşam, corona vb psikolojiyi maf etmiştir. Şu anda bir çok şeyi yanlış değerlendiriyor olabilirsiniz. Şüphe ile hareket edince de bir şeyler üst üste gelir ve sonuç sizi mutlu etmeyebilir

Sakinleşmeden bir şey yapmayın. Anlık bir şey değilse bile dediklerimindusunun
 • kisa  (22.03.20 01:08:28) 
hayatın kurtulmuş işte. sana hayatı zindan edecek bir adamla yıllarca beraber kalmaktansa şu anda istediğin gibi yaşayabilir. çocuğunu çok daha sağlıklı şartlarda yetiştirebilirsin.

insan psikolojisi çok karmaşık ve bu tip hesaplarla sonuca veya yargıya varamazsın. ama evet problemli bir insan belli, ne sorunu var asla bilemeyiz, bunu önceden görememiş olmak senin de hatan değil.
 • orpheus  (22.03.20 01:21:10 ~ 01:23:01) 
Editi şimdi okudum...

Ne yazıkki eşiniz yazdığınız gibi karaktersiz birisi.

Benim babam olacak kişide böyle biri. 1999 depreminden 15 gün sonra annem benimle beraber bize 20 dakikalık uzakta oturan anneanneme gitti diye babam anneme yapmadığını bırakmamıştı. Telefonda etmediği kavga yetmezmiş gibi annem eve dönmesin diye kapının anahtarını bile değiştirmişti. Bu süreçte beni yani çocuğunu bir kez olsun sormamasını-görmemesini saymıyorum bile. Annem bir iki ay sonra anneannemin "çocuğun daha çok küçük babasız büyümesin" demesiyle ne yazıkki eve dönerek çok büyük bir hata etti.

Siz sanırım eşinizle ayrılmışsınız. Ki inşallah boşanıp, kurtulmuşsunuzdur. Büyük ihtimal siz iyi niyetli saf bir insansınız. Eşinizde sizin bu halinizi kullanıp size yapmadığını bırakmamış. Siz sanırım bunları hayatında biri var diye yaptığını düşünmüşsünüz ama sanmıyorum. Erkekler genelde evlerinde eşleri sağlamda dururken aldatırlar.
 • GoodMorningTeacher  (22.03.20 01:36:00) 
Üzüldüm, ama bunca olandan sonra aldatmasa nolur. Yaptığı yetmez mi?


 • antihero  (22.03.20 09:33:54) 
evlenmeden önce nasıldı? evlendikten sonra nasıl oldu? sizi umursamıyorsa bence zaten birileri vardır. sosyal medya hesapları falan yok mu?


 • adetsancısı  (22.03.20 11:35:06) 
aldatmamıştır bence, abinin karakteri böyledir. çok var böyle tip, daha sonra evlenip çocuğu olsa ya kadının kafasına kafasına vurmasıyla çocuğunu sahiplenir ya da o çocuğunu da hiç umursamaz. adam umursamaz bir tip belli ki, kendi keyfiyle yaşıyordur. yaşlanınca da çocukları peşinden koşar, sahiplenirmiş gibi yapar ama yine keyfi daha önemli gelir.


 • anais  (22.03.20 18:06:14) 
Eşiniz kaç yaşında? 40 üzeriyse aldatma ihtimali azalır giderek.


 • maxim gorki  (22.03.20 18:31:40) 
Bunu esinize sorup, onunla yuzlesebilirsiniz. Ki siniriniz gecince aldatma icin olsun olmasin yuzlesirsiniz zaten. Ortada bir sorun var, bitse bile konusulmasi gerekmez mi? (Bitecekse bile)


 • kırmızıayakkabılıgargamel  (22.03.20 19:16:55) 
@adetsancisi
Evlenmeden once uzerime titriyordu. Evliligimin ilk 6 ayi da boyleydi. Hamile kaldim melek gitti seytan oldu. Dogumdan sonra canimi zor kurtardim evden.

@maxim
33 yasinda.

@kirmizi
Hic kosmusmadik biliyor musunuz? Ben polisle gittigim icin evden zaten koruma karari cikti. Sonra bosanma davasinda benden nafaka, tazminat isteyip durdu zaten. İki ay evdeki esyalarimi vermedi. Avukatla bir gittik neyim var neyim yok degerli calmislar. Ben bu adamla ne konusayim ki?
 • cilekli pasta  (22.03.20 20:43:08) 
Allah kurtarmış işte bacım, boş ver gitsin. 9 ay arayıp bebeğini bile sormayan adama "beni aldattın mı?" diye mi soracaksın?

Ulan insan düşmanının karısına yapmaz böyle şeyleri hamileyken, lohusayken. Kendi karına nasıl böyle davranırsın? Bu ne zalimlik, bu ne cahillik?

Sakın geçmişe dönüp kurcalama, öyle biri hayatta yokmuş gibi davran, sabret düzelir herşey. 3-4 sene yorulacaksın çocuktan dolayı ama sabret.
 • John Bloor  (23.03.20 09:58:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.