[]

Yeni müziğimi duyuruyorum synthseverler gelebilir

Parçadaki seslerin %98'i Synthmaster ile oluşturuldu. Hepsi el emeği göz nuru tasarımlar. Hadi bakalım buyrunuz:

soundcloud.com


 
Abi bu muzik degil de biraz nukleer arastirma merkezi test fasilitesi sesi gibi olmus ya.
Daha iyisini yapabilirsin bence, kolay gelsin.

  • stavro  (21.03.20 23:59:49) 
Çok hoş gerçekten beğendim. İyi bir vokalle birlikte hit bi synth-pop şarkısına dönüşebilir.


  • sting  (22.03.20 00:25:22 ~ 00:26:19) 
Güzel bir müziğin introsu gibi, retro drum kit ve syntwave sesleri ile bir şeyler olabilir


  • olaylar olaylar  (22.03.20 00:34:37) 
Pf-On the run esintileri ve tadı aldım özellikle parçanın yarısından sonra. Bence geliştirilebilir bir alt yapıya sahip. Ellerine sağlık. Bekliyoruz.


  • baradiel  (22.03.20 02:02:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.