[]

Beylikdüzü kiralık daire 1+1

Marmarapark avm yakınlarında sanırım barış mahallesi oluyor oralar. Kiralık daire duyan gören bilen var mı?
 
barış mahallesinde (migros arkası) evlerin %90'ı 3+1. 1+1 bulman çok zor. makyol sitesine sorabilirsin belki onlarda kalmıştır.

esenyurt tarafında ise(marmara park) yeni bina çok var. e-5 den uzakta (yaklaşık 15-20 dk yürüme mesafesi ama bol yokuşlu) çok miktarda 1+1 bulabilirsin.
  • unique hint kumasi  (21.03.20 22:15:46) 
e5'e 15 dakika mesafede adnan kahveci mahallesi var. orada 1+1 olan site çok fazla. bütçene göre bir yer bulursun. 1.500 ve üstü verebilirsen kalekent 1. etabı öneririm. 2 yıl kadar kaldım orda. gayet güzel bi site.


  • himmet dayi  (21.03.20 23:52:50) 
1500 çok gelirime göre 800 taş çatlasa 900 verebilirim


  • ugurlu2019  (22.03.20 16:51:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.