[]

Corona sürecinde vaktinizi nasıl geçiriyorsunuz?

Kendimi anlatayım,

Dört aydır hafta sonları dahil kütüphanedeydim. KPSS'ye hazırlanıyordum. Vatandaşlık'ın tamamı, Coğrafya'nın yarısı ve problemler kaldı sadece. Bir haftadır evdeyim, sürece adapte olmaya çalışıyorum. Dışarı adım atmıyorum ama çalışamıyorum da. Mental açıdan da giderek zayıflamaya başladım. Bunalıma girmek üzereyim. Hiçbir şey yapamıyorum yav, sinirlerim bozuldu.

Siz neler yapıyorsunuz? Nasılsınız?

 
kalimba ve R öğrenmeye çalışıyorum, arada işe gidiyorum


  • passion rules the game  (21.03.20 20:55:32) 
Ben de bunalima girecem boyle giderse. Vaktimi geciremiyirum. Disari cikamayacsgimi bilmek evde de bir şeyler yapmama engel oluyor, kafayi yiyecem.


  • stavro  (21.03.20 20:56:06) 
Bloodborne oynuyorum. Ng+ 50 falan olmusumdur. Orphan of kos’u bile gozum kapali kesiyorum artik. Onun disinda arkadaslar geldi simdi, alkol sigara falan takiliyoruz. Hee bide evli eski sevgilimle instagram’dan mesajlasiyoruz :d


  • eazy  (21.03.20 21:28:27) 
Çek cumhuriyetinde müşterim için fiyat hazırlıyor, patronum için ve baba şirketi için çalışıyor, öküz gibi yiyip tüttürüyor, günlük 6-7 saat sosyal medya sözlük ü takip ediyorum


  • gadlemler  (21.03.20 21:28:30) 
Tez iznine ayrildim diye calistigim hukuk firmasi yerime baskasini almakla tehdit ediyodu bu hafta da evden metinleri ceviriyim dosyalara el atiyim diye cildirdilar. Onlarla ugrasiyorum.

Yakisikli ve sevimli bi cocuk buldum gibi onla uzak mesafe flortu yasamaya çalışıyoruz olduğu kadar.
  • hindistan cevizi  (21.03.20 21:56:27) 
iki tane ingilizce, bir tane türkçe makale yazmak zorundayım. rhetoric notlarını göndermişler bir de ülkecek online eğitime geçmemizin şerefine, onları analiz edip bir şey hazırlayacağım. gözlerim acıyor, boynum ağrıyor. arada birilerini stalklıyorum ek olarak, canım sıkkın bugün.


  • whyamy  (21.03.20 22:00:49 ~ 22:02:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.