[]

dis agrisi vol. 2 - randevu yok

ankara'da disim icin hicbir sekilde randevu alamiyorum. hemen her seyi "fark etmez" olarak secmeme ragmen randevu yok. her gecen gun daha da kotuye gidiyor ve bence pazartesi kesinlikle doktor gormem lazim. kolej tarafindayim, burada topraklik agiz ve dis sagligi merkezi varmis. pazartesi sabahtan gidip kendimi yerlere calsam randevu alabilir miyim, doktor gorebilir miyim?

mhrs'ten asla randevu alamiyorum cunku. aci esigim yuksektir, normalde kolum kopsa hastaneye gitmeden once kendi kendime dikmeye calisirim, o kadar istemiyorum gitmeyi ama daha fazla ertelersem gebericem.

bakan olur mu pazartesi?

 
İstanbul'da devlet hastanelerinde internetten randevu almasanız bile hastaneye gittiğinizde sıraya girip randevu alabiliyorsunuz. Ankara'da da benzer durum söz konusu olabilir.


  • GoodMorningTeacher  (21.03.20 20:15:44) 
Mhrs den hasta alimi kapatildi diye biliyorum. Bence ozel klinikleri de dusunun.
Randevusuz gittiginizde aliyorlar mi bilmiyorum.

  • fingers of fury  (21.03.20 21:15:20) 
ozel klinik icin maddi durumum yok, cok yuksek fiyat cikar diye korkuyorum acikcasi. ne yaparlar bilmiyorum ama bayagi ugrasacaklarindan eminim, 100-150 liraya cikabilecegimi zannetmiyorum.


  • der meister  (21.03.20 21:33:46) 
mhrs'ye saat 12'de giriş yapmayı dene,
eğer o saatte yine bulamazsan bir de 182 üzerinden ulaşmaya çalış.

geçmiş olsun.
  • biseysorcaktim  (21.03.20 21:49:36) 
Merhaba kamuda calisan bi dis hekimi arkadasima sordum, mhrs kapaliymis. Gelen hastalarda da aletler calistirilmiyor, maksimum cekim yapilir dedi. Kanal tedavisi vs beklemeyin yani. Cekim haricinde ancak recete yazip yollarlar.
Çok gecmis olsun bu arada. Yazmayi unutmusum:)

  • fingers of fury  (21.03.20 21:57:29) 
cok tesekkur ederim ama alet calistirilmiyorsa ne yapacagim, opucuk verip gonderecekler mi? tedavi olmak, igne vurulmak, agzimi hissetmemek istiyorum. ozele mi gitmem lazim bunun icin?


  • der meister  (21.03.20 22:03:59) 
sabah en erken saatte Balgat Ağız ve Diş'e gidin. Mümkünse Doğukan Hoca'yı tercih edin. MHRS randevularının haricinde hastanelerin kendi randevu kontenjanları da oluyor.

Tandoğan'daki Magnet'e de gidebilirsiniz. SGK'lılar için muayane ücreti 50 TL. İşlem ücreti de 100-150 TL civarıydı. Gitmeden randevu için arayın, telefonda fiyat bilgisi de veriyorlar.
  • jacque  (21.03.20 22:12:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.