[]

Günlük tarzı yazanlar

Böyle defter tutan var mı ?. Günlük dediysem yalnızca günlük değil arada duygu düşüncelerinizi vs yazdığınız ?.

Ben bi kaç kez denedim daha sonra okuyunca "lan ne malmışım" diyip yırttım. Şimdi de yazamıyorum.


 
Liseden kalma defterlerim var. Şimdi dönüp bakınca bana teknik açıdan çok "edebi" geliyor. Çünkü acayip bir eşzamanlılaştırma eğilimim varmış. Mesela yazma anında sadece aklımdan geçenleri değil, ortamda olup bitenleri de yazmışım, filan. Epey ileri atılımlar bence.

Asıl önemlisi, bugün aklıma gelmeyen çoğu derdimi, günlük sorunlarımı filan yazmışım. İlginç yani. O dönemki düşünüş tarzımı hatırlamama yardımcı oluyor.

Bu dediğim 15 yıl öncesine ait. Bugün artık yazmak yerine görüntülü kayıtlar alıyorum haftada bir. Oturup bir saat falan konuşuyorum. Yazmaktan bazı avantajları var ama sınırlılıkları da var. Neyse çok uzadı, kendi kendime sohbet ediyorum ve kayda alıyorum kısacası.
  • osuran imam  (21.03.20 00:48:55) 
ben günde 3 sayfa yazıyorum bir buçuk aydır. maksat sanat üretmek değil, beynimizi boşaltmak rahatlamak.


  • durme  (21.03.20 16:15:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.