İlişki boyutuna geçmek için uygun adım ?

Corona muhabbeti her ne kadar canımızı sıksa da hayat devam ediyor.Kafama takılan bir dueum var onu sizinle paylaşıp bi akıl almak istedim.
Üniversiteden sınıf arkadaşımın babasıyla bi akrabam arkadaş ve bana o kızla niye olmuyonuz siz dedi.Ben de zaten o kızı beğeniyordum ama üniversitede sevgilim olduğu için o zaman bir atağa geçmedim.Üniversiteden sonra 6 yıl geçti.O zamandan beri nerdeyse hiç konuşmadık.1 ay önce filan da instagramdan ekledim.Bizim akraba babasına söylemiş o da kızına söylemiş.Kız demiş ki niyeti varsa kendi söylesin.Haklı o konu da. Ben de instagramdan yazıyorum arada.İkimiz de öğretmeniz okullar tatil edildiği için Çanakkaleye ailesinin yanına geldi.Normalde İstanbul da.İkimizde de Çanakkaleliyiz ben kendim çanakkalede öğretmenim.Heralde kafada soru işareti olacak bir şey kalmadı. Sorum şu ki;
Ben instagramdan yazıyorum ama muhabbet belli bir düzeyde kalıyor.3 kere filan yazdım 1 ay içinde son 2si bu hafta içinde.Corona muhabbetine oturalım konuşalım da diyemiyorum.İnstagram DMden de açılmak kıza iyi bir fikir olarak gelmiyor.Telefon numarası yok.İnstagramdan telefon numarasını istesem.Arasam konuşsam o şekilde bir açılsam mı yoksa instagram DM den mi niyetimi ortaya koysam yoksa corona muhabbettinin bitmesini bekleyip.İstanbula yanına gidip bi haftasonu mu görüşsem ? Süreci uzatmak istemiyorum.Kafamın bi köşesinde sürekli çünkü sizce en doğru hareket şık hareket hangisi olur ? Şimdiden teşekkür ederim

bu iş olmaz, o vibe'ı alamadım. bence sen de alamadın.

  • Bruce  (19.03.20 19:52:13)
Ben olup olmayacağını sormadım ki zaten. Nasıl bi adım atsam o konuda kararsız kaldım.Olur ya da olmaz o konu ayrı

  • ramazanali  (19.03.20 19:54:56)
telefon iste direkt.konuşup anlaşırız belki filan dersin samimiyeti arttıralım tanışalım gibisinden

  • birdposing  (19.03.20 20:03:22)
bir aydır instadan konuşuyosun bi telefon isteyemedin mi? ya kızdan hoşlanmıyosun ya da sevgilinden ayrıldığından beri bu işleri unutmuşsun. bi tel iste bi konuş sesini duy bakalım ne hissedeceksin.

  • windows95  (19.03.20 21:28:56)
eğer ciddiysen hangi şehirdeyse çık git yanına. bu işler instagramla telefonla olmaz.

  • unabomber  (20.03.20 02:01:11)
Instagramdan acilma.Ayni sehirdezseniz bu corona gelismeleri bunaltti gel bir yerde bir seyler icelim,acilalim de davet et.Bu kadar basit.

  • turkuaz  (20.03.20 12:16:05)
bence yazmak için yanlış zamanlama olmuş. bu işler yüzyüze görüşmeden olmaz.
sende de pek iş yok sanırım bi tel no bile isteyememişsin hala

  • dafuq  (20.03.20 13:43:18)
o iş olmaz. kaç yaşında adamsın ama numarasını bile isteyememişsin. ayrıca bir yerde bir şeyler içmeyi davet edip de düşüncesiz ve bencil biri olduğunu gösterme bence kıza bu virüs günlerinde. illa bir adım istiyorsan numarasını iste ama o iş olmaz.

  • pearson  (20.03.20 13:48:56)
Olmazsa napayım ya herkes tek bir ağzından olmaz demiş:)
Sefer bizim zafer Allahın

  • ramazanali  (20.03.20 22:17:59)