[]

Evdeki kedi ve sokak kedisi

Merhabalar, evde 4 yaşında erkek kısır bir azman var. 4 yıldır evin efendisi. Apartmanda önünde de beslediğimiz bir kedi var dişi. (zaman içinde onu da kısırlaştıracağız) Onu da eve almayı düşünüyoruz ama evdeki kedi alışma süresinde bize sorun çıkartır mı çok? Ya da alıştırmak için nasıl bir yol izlemeliyiz?
Teşekkür ederim şimdiden. ^-^ 
youtube da çokça kedi alıştırma videoları var onları izlemenizi tavsiye ederim.
özet olarak; direkt bir araya önce getirilmiyor. önce ayrı odalarda kalıyorlar, yeni gelen kafes için de bir araya getiriliyor. eşyalar paylaşılarak kokulara alıştırılıyor. sonra aynı ortama salınıyor. başta tıslamalar, kavgalar olsa da bir süre sonra büyük çoğunluk koyun koyuna yatıyor.

  • surprise  (19.03.20 16:35:13 ~ 16:35:25) 
Aynı durumdaydım 1 sene önce ve hala bırbırlerıne alışamadılar


  • paramolacak  (20.03.20 01:04:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.