[]

SATILIK - TAKASLIK | Samsung 850 EVO 120GB SSD

Merhaba.

Aşağı yukarı 4 senedir kullandığım ilk sahibi olduğum SSD'mi 500gb'lık aldığım için satıyorum.
Performansında herhangi bir sorun yoktur.
Günlük yaklaşık 10 saat çalışmasına rağmen toplam 16.1TB yazılmıştır.
Garantisi yoktur. Kutusunu bulamadım ama ürünüme kefilim.

1 Hafta kişisel garanti veriyorum. Ürünü alın. Her türlü testinizi yapın. Bir sorun bulursanız BENİM YOLLADIĞIM GİBİ ürünü bana yollayın. Paranızı kuruşuna kadar öderim. Sorun yok. Kullanmayacağım için boşa çıktı.


TAKAS : Football Manager 2020 oyunu Steam Key'i olabilir. GÜrültü yapmayan kasa fanı olabilir. Her türlü "mantıklı" takas teklifine açığım.


eksiup.com
eksiup.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.