[]

izmirli birine ankara nasıl sevdirilir?

deniz de deniz diyen birine ne yapılır yahu? güzel bi ilişki söz konusu da o bakımdan.
 
göl


  • jelly bear  (18.03.20 12:20:20) 
Hocam Ankara'da bir İzmir sunmayın kendisine. Ankara'yı sunun. Sevecekse Ankara'yı sevsin. Aksi gerçek bir sevgi olmaz. Tunalı'yı, Gölbaşı'nı, Batıkent'in güzel bahçeleri olan evlerini, Bahçelievler'in sokaklarını gezdirin. Kitapçıları, sahafları Gürkan Plak Evi'ni ya da sevdiğiniz neresi varsa, ona hitabeden beresi varsa oralari gösterin. Severse sever. Sevmezse yapacak bir şey yok. Hem belki sizin birlikte seveceğiniz başka bir şehir vardır. İhtimaller sonsuz, denemeye başlamak gerek. :)


  • 1cay  (18.03.20 12:39:08) 
anitkabir'e goturun.


  • jimicik  (18.03.20 12:42:07) 
Kar yağarken, bir de en az bileklere kadar kar varsa, yürüyüşe çıkın, karda oynayın, çöp poşetiyle yokuş aşağı kayın fln. Yani ankara yine sevilmez de tek güzel hali bu karlı hali, hem izmirlinin kar özlemi de vardır, hoşuna gider. Ama kar mevsimi de geçti, şimdi ne yaparsın bilmiyorum.


  • pati  (18.03.20 13:56:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.