[]

kuşumuz etkilenir mi

selamlar.
biz kızımla annemlerin yanına geldik birkaç gün önce. eşim kuşumuzla ilgileniyor işten döndüğü vakit. yalnız doğalgaz bitmiş, kart bende kaldığı için ben kartı kargolayana kadar ev soğuk olacak. soğuktan etkilenmesin kuş diye arkadaşına götürecek kuşu eşim. psikolojik olarak çok kötü etkilenir mi? korkuyorum. 
evi çok seven, sürekli kafes dışında olan kuş kesinlikle etkilenir ama idare edebilir. benim bebeğim mesela sürekli dışarıda evin her yerinde dolaşır, başka yerde yapamaz


  • everythingok  (18.03.20 00:23:10) 
Sürekli konuşsun imkanı varsa. Eğer uzun süreli kuşun olduğu odada olmayacaksa da radyo açsın, mutlaka ses olsun


  • Sakinolmamlazim  (18.03.20 00:36:23) 
Yer değişikliğinde istediği kadar özen göstersin stress yapabilir. Ama kesinlikle soğukta kalmasından iyidir. Soğuk daha büyük sağlık problemlerine yol açabilir. Yabancı yerde kalma süresini mümkün olduğunca az tutmaya çalışın yine de. Evde çocuk falan rahatsız etmezse geri döndüğünde kısa sürede tekrar alışır diye düşünüyorum.


  • eatpraylaw  (18.03.20 01:17:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.