[]

dtcf kutuphanesi acik mi bu ara?

okula gitsem kutuphaneye girebilir miyim yoksa direkt giriste geri mi ceviriyorlar tatil zamanlari oldugu gibi? ders calismaya falan degil tabii kitap teslim etmem lazim, gec verince ucret odemek gerekiyor. sirf kontrol etmek icin ta okula gitmeye useniyorum acikcasi, telefona da guvenmiyorum cunku acik olsa bile acmiyorlar zaten. bilen var mi durumu?
 
kapali olan okulun kutuphanesi neden acik olsun. sadece soruyorum.


  • soru  (17.03.20 22:25:40) 
kurul kararı geregi tr'deki bütün kütüphaneler (evet hepsi, hayır istisna yok) kapalı.


  • helenart  (17.03.20 23:18:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.