[]

Birayı En Uygun Nereden Alırım? (Ankara)

Selam ahali. 24lü ve Turborg Gold alıyorum genelde Metro Market'ten. Sizin daha uyguna aldığınız bir yer var mı (City Gross vs. gibi). Daha iyi biralar da olur toplu alımda daha makul oluyorsa.

Danke.


 
ya tam son fiyatları bilmiyorum ama adet satışlarda city gross batıkent tarafında çağdaş, migros gibi yerlere göre 1 tl civarı daha uyguna geliyordu. metro alkol fiyatı konusunda bence sınıfta kalıyor. fiyatları her yerdeki fiyatlarla aynı hatta bazen daha yüksek bile oluyor.


  • morcivert  (16.03.20 22:13:49) 
Ankarada city gross dışında uygun alamazsın.


  • kablelvuku  (16.03.20 22:30:43) 
İstanbul Yolu'nda Eryaman'a yakın Tekel Gross diye bir yer açıldı ama fiyatlar tırt. Normal market fiyatı. Eskiden Gimat'ta bir yerler varmış, ama şu anda var mı bilmiyorum.


  • nabrukk  (17.03.20 02:20:45 ~ 02:30:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.