[]

iş yerinde hoşlanmadığınız birini kibarca nasıl reddedersiniz

Selamlar,
Aynı iş yerinde çalışıyoruz beraber iş yapıyoruz ben hiçbir şekilde etkilenmiyorum o kişiden. Herkese davrandığım gibi davranıyorum.Kırmadan,nazik bir şekilde nasıl ümitlenmemesini sağlayabilirim?Profesyonel davranmam lazım beraber çalışıyoruz sonuçta.
Teşekkürler


 
laf arasında erkek arkadaşından bahset.


  • egokalp  (15.03.20 18:02:15) 
Bizim işyerinde aynısı oldu davetleri reddet derim bencede. Yalnız bizde şöyle bir durum oldu karşı taraf davetleri reddetmesine rağmen bizim arkadaş gidip açılmış halbuki biz demiştik açılma işte istemiyor diye ama arkadaş anlamadı. Birde aynı ortamda sadece ikiniz kalmamaya çalış mesela çalışma odan var mı bilmiyorum ama gelirse iş uydur uzaklaş ortamdan.


  • Topalordek  (15.03.20 18:12:21) 
direk söyle ya
en kötü beni yanlış anladın der sende taam dersin

  • bir soru sorcam  (15.03.20 20:00:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.