[]

ankara'da sokaga cikilir mi bugun?

cuma gunu ciktigimizda bariz daha az insan vardi ama yine de vardi. simdiyse altinci vaka da duyurulmus. mecbur kalmadikca cikmamaya calisiyorum (virus yokken de boyleydim gerci) ama dis mihraklar "cikalim, kizilay'a gidelim, hava alalim, yuruyus yapalim" diyor. ikimiz de genciz ve simdiye kadar sanirim kapizlamadik virusu, at gibiyiz masallah.

sokaklar nasil ankara'da su an, dayak yer miyiz isimiz olmadigi halde oyle gezitoruz diye? biliyorum isi gucu olan milyonlarca insan hala disari cikmak zorunda kaliyor ama yine de sormak istedim. hayat normal mi disarida su ara?


 
İstanbul'da hayat gayet normal gözüküyor, hiç dayaklık bir durum yoktu dün.

Toplu taşıma kullanmamak, kalabalıklardan uzak durmak, kapalı ortamlara girmemek hepimiz için hayırlı olacaktır.
  • hair freak  (15.03.20 10:02:22 ~ 10:09:34) 
Kim niye dayak atsın size yahu. Bi dün markete gitmek dahil mecburi işlerimizi hallettik. Bugün de yaşadığımız yerde yürüyüşe cikicaz.


  • elorelia  (15.03.20 10:05:31) 
Abartmayın Allah aşkına ya off.


  • japon balığı  (15.03.20 10:09:17) 
Parklar doluydu dün. Kapalı mekanlara gitmeyin


  • intihar etsem de kendime gelsem  (15.03.20 10:17:59) 
Çıkışmaz salgın öldürüyormuş diyolar.


  • Tears of Devil  (15.03.20 11:17:50) 
Istanbul'da cikiyoruz gunluk islerimiz icin. Ise de gidilecek hafta ici.

Hava almaya vs niye gidilmesin. Su an tamamen sokaga cikma yasagi gelmedi bakanliktan mesela. Avm gibi ortamlar zaten hep sikintiliydi. Kisin gribi nerde kapiyoruz. Ya metroda ya avmde. Kisabildiginizden kisin tabii ama tenhada dolasmak, markete gitmek vs bu kadar abartmaya gerek yok bence.

Baska bi duyuru var su an, bu tur soylemleri cehalet olarak yaftaliyor. Istersen ona kulak ver ama :)
  • Flipsflops  (15.03.20 11:22:56) 
Ben sabah Eymir'e koşuya gittim, ücretsiz otoparklar yarı yarıya doluydu. Ki sabah 9-10 arasından bahsediyorum. Hem orman, hem de göl kenarında bir sürü insan spora gelmişti.


  • malheiros  (15.03.20 13:07:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.