[]

2+1 daire; kooperatif ortaklığımı devretmek istiyorum. (istanbul)

İstanbul Yeni Havalimanı'na yakın bir lokasyonda yapılacak konutlar için kooperatife girmiştim. Fakat maddi imkanlarım yüzünden ayrılmak zorundayım. Ayrılırsam belli bir kesinti olacağı için zararsız bir şekilde devretmek istiyorum o yüzden.

2+1 daire için 50 bin peşinat ve 6 ay 1500 TL taksit ödedim. Toplam 59 bin ödemem oldu yani. Toplam 36 ay 1500 TL taksit ödemesi var. Toplamda 210 Bin TL gibi bir değere gelecek daire.

Reklam olmaması açısından burada paylaşmıyorum. Ama özelden yazarsanız daha detaylı bilgi veririm.

Şu an kooperatife girmek isterseniz 60 bin peşinat ödemesi var. Ama ben size 59 bine 6.taksitten devretmiş olacağım sözleşmeyi.

Kooperatifin ofis adresi Yenibosna'da. Karar vermeniz durumunda bilgi almak için yetkili kişilerle de görüşebilirsiniz.

edit: arkadaşlar inşaat başlamış değil, seneye başlayacak. bunu öğrenip vazgeçen oldu, o yüzden belirtmek istedim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.