[]

Kızıltepe, Viranşehir ve Birecik

Kızıltepe, Viranşehir ve Birecik'ten hangisi daha iyidir yaşam şartları, halkı vb. gibi açılardan?
 
Birecik çok güzel bir yer, fırat nehrinin kenarında. Cafeler vs var. Migros var. Antepe yakın, urfaya yakın. Diğer ilçeler hakkında fikrim yok ama birecik güzeldir.


  • valarmurgulis  (13.03.20 19:47:14) 
Ek olarak tercih yapıyorsunuz galiba, özelden yazabilirsinix.


  • valarmurgulis  (13.03.20 19:47:36) 
@valarmurgulis size mesaj gönderdim


  • gadjodilo  (13.03.20 20:11:24) 
Senin için anket yaptım bazı tanıdıklarla. Birecik ağır basıyor seçeneklerde.


  • Erva  (13.03.20 20:28:44) 
birecik istanbul'sa kızıltepe ve viranşehir çukurca'dır.


  • iddaaci  (13.03.20 20:50:42) 
birecik yaz.


  • komando kani var bende  (13.03.20 21:04:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.