[]

çok güzel olup estetikle çirkinleşenler saçma değil mi?

neden yani? mesela şu kız bu kadar güzelken: imgur.com
kendini neden bu hale getiriyor? imgur.com

o dudaklar böyle patlayacak balon gibi iğrenç hale gelince daha güzel olduğunu düşünen insanlar var mı gerçekten?
ilk albümde de var biraz dudaklarına işlem yaptırdığı halleri ama bu son halindeki kadar abartı değildi, yinne doğal halinden daha çirkin olsa da idare ederdi. son haliyle gerçekten beğenemiyorum. kısa saç da kendisine daha çok yakışıyor o da farkındaydı hatta kısa saçlıyken bir daha uzatmayacağım diyordu şimdi saç uzattı.

2014-2018 arası bu kadar güzelken 1 yıl kadar önce başladı çirkinleşmeye.
gördüğüm göreceğim en güzel kızlardan biriydi, şimdi instada takibi bırakmamak için zor dayanıyorum.

aynı olay mesela silikon taktıranlarda da var. küçük göğüs çoooooook daha güzelken gidip güzelliklerini katlediyorlar. çok anlamsız değil mi bu yaptıkları? üstüne para verip uğraşıp daha çirkin olmak...

 
Cunku senin ya da benim onlari nasil buldugumuzla ilgilenmiyorlar.
Demek ki kendilerini begeniyorlar yaptirilmis halleriyle.

“Bence cok cirkin olmus” diyip gecilecek bir sey.
  • kuehles blondes  (13.03.20 04:23:31) 
Eski hali çok çocuksu. Abartılı feminen özellikler katmak istemiş olabilir kendine.


  • i ve been mistreated  (13.03.20 06:23:12) 
aynı olay makyaj yapanlarda da var.

doğal hali çok güzel olan bir sürü kadın, makyajla ibişe dönüyor. insan neden kendine bunu yapar ki?
  • avianthem  (13.03.20 06:56:47 ~ 06:57:29) 
Güzellik göreceli, demek ki bu şekilde daha güzel buluyorlar kendilerini.


  • antihero  (13.03.20 08:35:55) 
Bu bir sarmal.
Adnan Hoca kediciklerini düşünün. Büyük bir kısmı su gibi güzel kızlardı. Didem Ürer'i lisede kızlar da erkekler de hayranlıkla seyredelerdi, o derece. Bu gibi kızların önce berbat bir sevgilisi oluyor. Özgüvenlerini parça pinçik ediyorlar. Sonra kız kendisini manipüle edenin arzularını yerine getirmek üzere başlıyor kendiyle uğraşmaya.
Bunun bir de başka versiyonu var, yine temel sorun özgüvenin yıkılması. Az bir yaşlandın diyelim. Artık gülerken gözlerinin kenarında çizgiler daha belli olur hale geldi. Kalbin de boş, ya da evlisin ama eşini kaybetmekten deli gibi korkuyorsun. Başlıyorsun ufak ufak müdahalelere. O müdahaleler bir süre sonra ilk defa yaptığın etkiyi vermiyor, daha fazlası daha fazlası. Yoksa Zuhal Olcay nasıl bu hale gelirdi...

i.medyatava.com
www.instagram.com
  • SiyamkedisiZorro  (13.03.20 09:10:09) 
benim arkadaşım da aşağılık kompleksi var. İlk başta burnunu yaptırdı, tamam, yakıştı. Sonra dudaklarını yaptırdı, sonra bir daha yaptırdı. Şu an kapanmıyor dudakları, yanımdayken, başkaları ona bakıyor ama tuhaf göründüğünden. Thy hostesi kendisi, arkadaşlarıyla yarışıyor galiba.

Linkteki resmi göremiyorum, başka link ekler misiniz?
  • geçerkenugradım  (14.03.20 12:19:52 ~ 12:20:41) 
kanka bu kız rahatsız işte çok belli değil mi hareketlere baksana... günümüz güzellik kavramı eskiye nazaran çok farklı. şimdi herkes güzel. basbayağı herkes güzel hatta. makyaj vb o kadar ilerledi ki herkes çok güzel. daha farklı olmak içinse dudakları 7 katına çıkarıp popoyu dışa doğru 25 cm aldırıp memeleri futbol topu gibi yapıyorlar. çünkü başka bir farklı olma durumu kalmadı. makyajla istisnasız her kadın güzelleşiyor artık.


  • Tears of Devil  (14.03.20 12:27:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.