[]

24 yaşından sonra arkadaş edinmek zorlaşır mı?

Doğru düzgün arkadaşım yok.Üniversitede bazı sorunlar yaşamıştım
her kız arkadaş grubunda olan çekememe durumlarından.Kafadar dediğim kişiler bir elin parmaklarını geçmez.
İşten eve evden işe gidiyorum.Sıkılıyorum ve üzülüyorum.

Ne yapmalıyım?

 
Zorlaşıyor evet. Ne yapılmalı bilmiyorum gelişine yaşıyorum.


 • ekşi duyuru sever  (12.03.20 21:59:15) 
maalesef. ben de lisedeki arkadaş grubumdan sonra üniversitede aradığımı bulamadım. kurumsala geçince de ofis harici kimseyle arkadaş olamadım. ofistense 25-26 yaşında en küçük kişi oldum. herkes abi-abla.


 • a darkness coming  (12.03.20 22:15:51) 
31 yasindayim ve uniden sonra tam anlamiyla kafa dengi bi kiz arkadasim olamadi.ilk defa bu isler otomatik olmuyor muydu yiea derken bulmustum kendimi (: Sanirim yas ilerledikce bazi kadinlarin hirslari ve kendilerini hemcinsleriyle kiyaslamalari arkadasligin onune geciyor.


 • goochie goochie  (12.03.20 22:24:44) 
benim için kolaylaştı işler. çekingenliğimi attım; lakin kolaylaşmasıyla birlikte arkadaş edinme isteği de kayboldu.

üniversite arkadaşı ebeveyn sahibi olmak gibi, ne çıkarsa bahtına. ilgi alanlarınıza yönelik aktivitelere katılıp arkadaş edinin. trekking turları, okur buluşmaları, tiyatro kulüpleri, resim kursları... bir sürü vardır böyle.
 • the cat in the hat  (12.03.20 22:29:51 ~ 22:30:12) 
Liseden kalan arkadaşlar var onlarda dağınık işte anca memlekete gidince görüşürüz. İşyerinde bekar tek ben olduğum için zaten ne misafirliğe ne de dolaşmaya bir yerlere gitmeye çağıran eden olmaz ramazanda yemeğe çağıran 1 kişi oldu öyle düşün. İş olmasa arkadaşlıkta olmayacak. Hele 27 den sonra çevremden herkes evlendi sayılır arkadaşım kalmadı desem yeri var. Bende arada üzülüyorum ve sıkılıyorum ama alıştım işte ne yapalım. Şimdi bir yerlere davet etselerde (ki 6 ayda 1 olur) gitmiyorum yanlarında sıkılır oldum.


 • Topalordek  (12.03.20 22:36:05) 
Sevgili bul. Evde oturup netflix izleyip sevişin


 • kveldulv  (12.03.20 23:47:44) 
zorlasir mi evet ama biraz kafan calisiyorsa 24 ten oncesinden bile fazla arkadas edinirsin istersen


 • Sebastian  (13.03.20 00:13:40) 
Zorlaşıyor gerçekten. Tüm yakın arkadaşların ilkokul, lise ve ünvden. İmkansız da değil aslında, çok güzel bir arkadaş edindim mesela sonra sevgili olma durumları oldu. Ayrılınca bitti tamamen.


 • valarmurgulis  (13.03.20 00:48:32) 
zorlaşıyor. kursa falan gidip sosyalleşeyim desen karşılaşacağın insanlar, oraya kadın bulmak için gelmiş bir grup abazan ve bu abazanların bir tarafını kaldırdığı birkaç attention whore oluyor genellikle.


 • prizmatik  (13.03.20 00:56:33) 
Hemen bir cemiyet bir dernek bulunsun ve katılın. Voila.


 • kullanıcıadımbuolsun  (13.03.20 00:59:26) 
evet, zorlaşıyor.

ben de bu konu hakkında pek bir şey yapmıyorum ama en azından dert etmeyi bıraktım.
 • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (13.03.20 12:13:07) 
Zorlaşmaz,35 e kadar yolun var


 • gadlemler  (15.03.20 00:20:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.