[]

4.Levent lokasyonlu ev arkadaşı

Merhabalar,

4.levent metroya 5 dk lokasyonda ev arkadaşı arıyorum. Kendim son sınıf uçak mühendisliği öğrencisiyim. Bitirme tezim ile ilgileniyorum bir yanda da iş arayışımdayım.

Kirası 700 TL dir. Evde her türlü eşya bulunmaktadır. Bunun için çıkan arkadaşa bir miktar ücret ödenmesi gerekmektedir. Ev 1 kat fakat biraz odalar az güneş alıyor. Eğer düşünen olursa sözlük içinden ya da dışından dorah@itu.edu.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 
Mesaj attım.


  • berhudar ol evladim  (11.03.20 11:13:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.