[]

Sabiha Gökçen - Merter arası seyahat önerisi

Merhabalar,
Sabah erken bir saatte uçaktan inerek sabiha gökçen'den merter'e gideceğiz 2 kişi.Daha önce moov by garenta uygulaması ile 15 dksı 9 tl'den araç kiraladım ve sabihadan o saatte(07.30) civarı çok trafik olmadığı için şişliye 45 dkda gelmiştim.Şimdi bu yere ilk defa gideceğim,bir giyim mağazası açıyorum.Genelde toptancılar oradaymış o yüzden gidiyorum.Sizce ne ile gitmeliyim maliyeti düşürmek amaçlı ?
Önerilere açığım


 
Sabihadan Mecidiyeköy e direk giden dolmuslar vardi(hala duruyorlar mi bilmiyorum) oradanda metrobüs ile merter
Dolmus dedigim vito gibi bir arac toplayip yolcuyu yapistiriyor durmadan mecidiyekoy e gidiyor dur kalk dolmus değil

  • basond  (09.03.20 18:24:00 ~ 18:26:49) 
havabüs'le zincirlikuyu, oradan metrobüs ile merter
e11 ile uzunçayır metrobüs durağı, oradan metrobüs ile merter

( e11 ile daha ucuz olur )
  • spirit crusher  (09.03.20 20:16:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.