[]

İstanbulda 1 gecelik kamp yeri

Biraz istanbul dışında da olabilir, mesai bitimi gidip gece kamp yapıp ertesi gün de dönülecek şekilde.

Hayalimizde olan şey ateş yakıp yemek yemek, kahvaltı yapmak, yürüyüş, mümkünse arabayla ulaşım halinde olunabilecek. Kamp konusunda uzman değiliz, bir arkadaşımız daha tecrübeli olduğu için çadır vs var, ama nereye gidileceği konusunda fikir yok, 1 günlük kamp yapmak istiyoruz.


 
  • kaptan memo  (08.03.20 18:20:09) 
  • violetsky  (08.03.20 19:19:07) 
araba varsa, yarış pistinin oradan girip ömerliye navigasyondan yol belirleyin, arada köy yollarından falan geçeceksiniz, o yoldan orman içlerine giren yollar var, bir iki tanesine girip bakın biz öyle bir iki tane yer bulduk. genelde çeşme tabelası varsa ileride bir yerlerde içeri yolda giriyor. yol derken toprak yol tabii asfalt değil.


  • selam  (08.03.20 21:24:46) 
Şile yoluna girin, Şile'ye gelmeden bir iki tane kamp alanı var, tesis var.

Sahil kapm var hatırladığım, bir kaç daha olacak. 1-2 saat yola gidebiliriz derseniz Kartepe Kuzu Yayla olabilir, ama soğuk olur bu mevsim.
  • John Bloor  (09.03.20 14:55:20) 
tesis mi istiyorsunuz? freecamp mi olacak?


  • jimicik  (09.03.20 16:11:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.