Bu noodle suyuyla birlikte mi?

Yeniyor. Yoksa makarna gibi suyunu süzülür mu

suyla birlikte.

  • sutlu nescafe  (07.03.20 14:46:01)
ben büyük oranda süzüyorum tercih meselesi.

  • Goldstein  (07.03.20 14:55:53)
Biz süzüp yiyoruz.

  • elorelia  (07.03.20 14:57:29)
makarna poşeti gibi basit poşette olanlardan alıp makarna gibi haşlıyorsan tabiki suyunu süzeceksin..

bir de hazır gıda olarak satılanlar var, içinden birkaç tane de mini toz paketi çıkıyor, onları noddle'ın suyuna karıştırırak haşlayınca suyu çorba gibi oluyor.. işte o zaman suyunu çorba niyetine içebilirsin.. (örnek: migros-dali-storage-prod.global.ssl.fastly.net )
  • strobist  (07.03.20 15:05:15 ~ 15:06:48)
Suz.

  • baldur2  (07.03.20 15:08:13)
Galiba herkes keyfine göre tarif yapıyor. Bahsettiğim indomie noodle küçük pakettekiler. İçinden toz yağ çıkıyor. Suya dökünce zaten pek etki etmiyor noodlea. Bir de suyu dökersek bir tadı kalmıyor gibi hissediyorum. Ama öte yandan suyu da içilmez ki diyorum kendime

  • gameofannen  (07.03.20 16:38:33)
Normalde suyuyla yeniyor çorba gibi hatta tüm baharatı yağı sosu suda kalıyor yani :) Ama ben öyle bi ayarlıyorum ki suyunu tam çekiyor, onun için bu dilemmaya düşmüyorum hiç :D

  • superfluid  (07.03.20 18:21:28)
Geleneksel tüketimi de suyu ile. Hazır noddle lar msg glikoz şurubu ve envai çeşit melanetlik dolu olduğu için tavsiye etmem.

  • x571  (07.03.20 20:10:08)