[]

Kedi-Araba

Kedinin birini besleyeyim dedim. Çağırdım hemen. Tam bana doğru koşarken yukarıdan arabanın biri geliyordu. Kedi arkasındaki aracı görmedi. Dur dur dedim kediye ama anlayacaktı sanki. O an ne yapacağımı şaşırdım. 1-2 saniyeliğine dondum kaldım ama araba geçip gittikten sonra kedinin kaçtığını gördüm. Hemen yanına gittim ve etrafı keserken tek ayağını havada tutuyordu. Aha dedim bir şey oldu. Dedim bir test edelim bakalım. Ona doğru yaklaştım ve kaçtı rahatça. Bir daha üzerine gittim, yine kaçtı. Sonra gelip mamadan 1-2 lokma alıp bıraktı.

Araba inanılmaz derecede yakın geçti. Kediye bir şey olsa, bir şekilde belli ederdi ve bağırırdı değil mi? Son anda kurtulmuş diyebilir miyiz? Siz tabii ki görmediniz kediyi ama bende işte kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.

Bu arada kedi hapşırıp duruyor arada bir(tanıyorum kendisini) ve miyavlaması da bir garip(Bu ayrı bir konu gerçi)

 
büyük ihtimalle bir şey olmamıştır. sokak kedileri çok yaşamaz. hapşırır tıksırır hastalığı vardır yapacak bi şey yok.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.03.20 01:57:27) 
Yani topallıyorsa (ve önceden tpallamıyorsa) muhtemelen çarpmıştır araba veterinere götürün?


  • slow like honey  (06.03.20 07:36:19) 
Topallamıyordu(1-2 dk sonra ayrıldım yanından) Sadece yanına koştuğumda tek ayağı havadaydı ve dediğim gibi koşabiliyor mu diye 2 kere test ettim, bir şeyi yok gibiydi. İlk seferde ayağını öyle tutunca korktum.


  • bitchesaintshit  (06.03.20 11:46:45 ~ 11:47:41) 
muhtemelen çok ciddi bir şeyi yok. önceden gelen bir topallama olabilir. bu aralar hepsi hapşırıyor. mama yemesi önemli, bir kedi mama yemiyorsa korkacaksın. burnu akıyor ve tıkalıysa sorun. basit bir müdahale ile tedavi olur. Cuma günü sokaktan aldığımız kedinin linkini aşağıya bırakıyorum:

www.instagram.com
  • surprise  (06.03.20 13:46:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.