kolay uyumak için bir şey kullanıyor musunuz?

melatonin duyuyorum sürekli. önerebileceğiniz bir ürün var mı?
bunun dışında komşulardan gelen gürültülere çok odaklanıyorum, bunu çözmek için kulak tıkacı bakıyorum, öneri gelir mi bu hususta?

Kulak tıkacı değil de white noise denediniz mi? Bir şey almadan önce spotify, youtube falan gibi bir yerlerden ya da bunun için yapılmış uygulamalardan white noise açarak deneseniz ses sıkıntınızı çözebilir.

(Bir de ortam sesleri uygulamaları var, fırtına olsun, yağmur yağsın, azıcık da yapraklar hışırdasın gibi şeyler yapabiliyorsunuz. Bir ara uyumak için bunları kullanıyordum ben. Hangi site olduğunu hatırlarsam ekleyeceğim.)

Edit: defonic.com
www.noisli.com
  • kobuzchu kiz  (05.03.20 10:50:54 ~ 10:54:34)
Ben aksine uyumak için ses olsun diye dizi, podcast falan açan bir insan olduğum için yardımcı olamayacağım ama ortam sesi olarak bu siteyi önermek isterim: mynoise.net

  • peki madem  (05.03.20 10:56:31)
Akşamlar 1 kadeh kırmızı şarap.

  • un4given  (05.03.20 11:01:14)
tüm cevaplar bir şey dinlemek üzerine gelmiş :) storytelde kitap dinliyorum ya da sleep sounds uygulamasından white noise olur yağmur sesi olur bir şeyler açıyorum. ama galiba mutlak sessizlik arayışındayım.
şarap konusunda da çok katılıyorum ama if yapmaya çalıştığım için uzak duruyorum.

uyumak istiyorum ben artık cok üzücü olmaya basladı bu :(
  • turk kizi  (05.03.20 13:15:00)
Ben gece hemen uyumak istediğimde yatmadan önce 1 muz yiyor ve 1 bardak ılık süt içiyorum. Hemen uykuya dalabiliyorum.

  • Amaranta ursula  (05.03.20 13:20:47)
bazen pasifflora

  • love and trust  (05.03.20 13:23:55)
sesten cok cekmis biri olarak onerim 3m'in bu sari tikaclari. kordonlu olanlari da var dusup kaybolmasina karsi
www.amazon.com

  • bir varmis bir yokmus  (05.03.20 16:16:10)