[]

passolig zulmü - yabancı uyruklu kişiye passo çıkarma hk.

bu konuda bilgisi olan var mı?

siteden baktığım kadarıyla süreç farklı işlemiyor - bir ton bilgimizi girip adresimizi veriyoruz, parayı ödüyoruz, 15 gün içinde kargoyla gönderiyorlar.

ama şimdi bu şahsın türkçesi yok. bu kartlar özel kuryeyle geliyor ve sadece kimlik-pasaport ibrazıyla teslim ediliyor. beni "evde misiniz, gelim mi" diye aramışlardı mesela. bi' de özel kurye olduğu için evde bulamazsa nereye gidiyo bu kart, tekrar ulaşması peşinden koşması vs. çok uğraştıran ve saçmasapan süreçler değil mi?

daha önce bunu yapmış olan var mı? 10-15 gün içinde kartı göndereceklerse, sağ salim stada girebileceksek sorun değil ama ben türk olduğum halde burnumdan geldi kartı alırken, türkçe bilmeyen kişi nasıl halledecek bu işleri?

 
Maç için karta gerek yok. Telefon ile uygulamasından yada stadtan gişeden “geçici Passo” ile girebilirsiniz


  • infernalcadre  (03.03.20 18:35:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.