[]

PTT Kart

Bugün bana mesaj geldi PTT kartınız yola çıktı diye ben böyle bir başvuru yapmadım ne Pttden ne de başka yerden bununla ilgili bilginiz var mı ?
 
askere gidecekseniz yakın zamanda onun için göndermişlerdir.


  • benim de soyleyeceklerim var  (01.03.20 00:05:42) 
Tel no yanlış girilmiştir


  • neysene  (01.03.20 00:05:49) 
Askerliğimi yapalı 10 yıl oldu


  • tolgame  (01.03.20 00:14:06) 
o zaman neysene +1


  • benim de soyleyeceklerim var  (01.03.20 00:16:42) 
Gelen mesajda barkod kodu varsa, ptt kargo takipten bilgilerin size ait olmadığını öğrenenilirsiniz. Eğer kayıtlı olduğunuz üniversite varsa, oranın öğrenci kaydı olabilir bahsi geçen kart.


  • GoodMorningTeacher  (01.03.20 00:42:23) 
PTT hesabın varsa istemesen bile gönderiyorlar


  • etna  (01.03.20 11:22:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.