[]

Baskalar ve yatırım hesabı ya da birikim

Dolar ya da euro hesabı acsam ve zaman zaman oraya döviz koysam benden işletim ücreti alır mı, almayacağına güvenebilir miyiz?

Hisse senedi almak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir. Aylık maaştan arttırdığım ufak meblalar olacak fazla değil. Online işlemlerden olur mu (ykb ve garanti)

Altın hesabı acar gibi gümüş ya da başka bir madde hesabı açbiliyor miyiz? Hangi banka olur?

 
dolar ya da euro hesabı açın ve aylık olarak da faize bağlayın. faiz hesapların işletim ücreti hiç alınmaz. ykb ve garanti yerine cepteteb öneririm. masraf vs kafanız rahat olur.

hisse senedi için yatırım hesabınız olmalı. cepteteb ile bu işlem yapılabilir. tebfx üyeliği olabiliyor.

linkte de görülebileceği üzere gümüş alıp satabilirsiniz. www.cepteteb.com.tr
  • ozdek  (29.02.20 17:34:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.