[]

Dezenfektan sprey arıyorum nerede bulabilirim?

Merhabalar, bu salgın durumundan dolayı dezenfektan sprey arayışındayım. Actodermanol gibi markaların sprey ve solüsyonlarını arıyorum. Ama eczanede bulamadım. Nerede bulabilirim? Bugün uğradığım iki eczanede satılan spreylerden ikisi de yerli markalarındı. Biri baya dandik bir şeye benziyordu. En azından diğerini aldım. Ama pek güvenilir gelmedi. Satın aldığınız solüsyon, sprey var mı?

Bu solüsyon, sprey sorum maskeler içinde geçerli. Maske satın aldınız mı? 3m maskeleri daha çok öneriyorlar ama sadece internette bulamadım.


 
Google : Actodermanol Dezenfektan Sonuç : www.gittigidiyor.com


  • tss  (25.02.20 16:54:43) 
Kolonya
Şaka değil. Virüsün en dayanıksız olduğu ortam 70derece üzeri alkol. Ölme süresi 30sn altı
Maskeler internette var. Fiyatları 5e katlamışlar. n95 ffp2 diye aratabilirsiniz. 40-50 lira ve tek kullanımlık
  • asbe  (25.02.20 17:51:04) 
Dezenfektan işi yapıyorum. Çok iyi bir yüzey dezenfektanı arıyorsanız Diversey firmasının Oxivir sprey ürününü öneririm.


  • o kadar da degil aga  (25.02.20 18:11:43) 
eczanede satılan yerli ürünleri alabilirsin. Dandik derken tasarımına ambalajına göre mi bu neticeyi çıkardın :))


  • acebi  (25.02.20 21:40:27) 
Ben bu spreyi aldım 11 şubat'ta. 2 tane sprey bir tane de bir litrelik.
www.hepsiburada.com

2 tanesine 19.80 ödemiştim. bir litrelik olana ise 23.90.

dezenfektandan kendisinden memnunum ama fiyatının bu kadar uçtuğunu görünce abv dedim. Sevmedim şimdi.

maske için herkes n95'i bulup aradığı için fiyatlar geçen aylara göre 8-9 kat artmışç Avrupa standartizasyonu için ffp3 önerilmiş. Bu şekilde arama yapınca daha uygun sonuçlar çıkıyor. Bunlara bakabilirsiniz.
  • biseysorcaktim  (25.02.20 22:57:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.