[]

Sizce satın alınabilecek en uygun araba markası ve modeli nedir?

Merhabalar, yakın zamanda araba satın almak istiyoruz. Yaklaşık 150 bin, 200 bin fiyatlarında satın alınabilecek en mantıklı araba markası ve modeli hangileri? İstanbul'da aile arabası olarak kullanılacak. Pek şehirlerarası yolculuk yapılacaüını sanmıyorum ama uzun yol açısından da avantajı olursa iyi olur. Eski toyotalar vardı, pek sorun çıkarmazdı, sağlamdı. Şimdi ki toyota markadının yeni modelleri de öyle mi?

Bir seneye yakındır ikinci el araba ilanlarına bakıyorum ama üzerine az daha ekleyip sıfır araba almak daha mantıklı duruyor. İkinci el arabalar şu aralar inanılmaz pahalı.

Duyuruya cevap yazabilirseniz çok sevinirim, şimdiden cevaplar için teşekkürler.

 
Yeni Peugeot 2008 bana çok güzel gözüküyor şu aralar, hem yeni şanzıman hem de estetik olarak çok güzel. 1500 motor EAT8 şanzıman ACTIVE paket 180-190 civarıydı.


  • angelus  (23.02.20 19:33:37) 
Skoda Octavia dizel otomatik 181 bin lira.


  • heritage  (23.02.20 20:30:28) 
150-200 bin bütçem olsa Toyota Hybrid 2020 modellerini incelerdim.
www.teyitlibilgi.com

  • kanlakarisikyagmur  (23.02.20 21:56:13 ~ 22:15:50) 
skoda octavia dizel. çok süper bagajı var var sürmesi vw golf kadar konforlu nerdeyse. az yakıyor.
şu anda sıfırı olmadığı için ikinci el fiyatları saçma sapan. bayi haziran gibi gelecek demişti. o tarihlerde bakılabiir. superb bakmayın. 1.6 dizeli o kasayı çekmiyordu deneme sürüşü yaptığımda.
ikinci el almayı planlıyorsanız bile düşündüğünüz araçların sıfırını üşenmeyin gidin deneyin sürün.
  • morcivert  (23.02.20 23:04:41 ~ 23:06:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.