[]

[Android] telefon kullanımi ölçen program - screen time

Merhaba,
Screen time uygulaması arıyorum ancak en tarayıcısından hangi siteyi kullandığımı ayrı olarak tutmalı. Bildiğim screen time uygulamaları 2saat Chrome, 1 saat whatsapp kullandın diyor ama 2saatin kacta kaçını hangi site üzerinde harcadığını yazmıyor, rescue time premium dışında.

İsteğimi karşılayan bir android uygulama var mi

 
no. google my activities dışında bi seçenek yok sana. kullanım bilgilerini son birkac yilda inanilmaz kisitladi google. kendisi disinda hicbir ucuncu parti uygulamaya izin verecegini sanmiyorum. hangi uygulamada ne kadar vakit gecirdigin android telefonlarda olan bi ozellik ama uygulama iste, site veya icerik bilgisini paylasmaz.


  • aydogank  (24.02.20 00:31:02) 
rescue time premium bunu yapıyor ama aylık kullanımı 6 dolar oldu. 40 tl vermek zor geliyor bu iş için her ay. onun indirimi vs olsa o da beni memnun edecek.


  • biseysorcaktim  (24.02.20 16:31:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.